Reha Keskin

“Para harcayarak sizi zengin yapacak tek şey seyahat etmektir…”

66 Doğumlu, 1,66 Boyunda ve 66 Kiloyum :-)

İstanbul doğumlu olup, Maçka İlkokulu, Galatasaray Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi mezunuyum.

Galatasaray benim sadece okulum olmakla kalmayıp, üyesi olmaktan gurur duyduğum camiamdır. Galatasaraylılar Derneğinde, çeşitli görevlerde yer almanın dışında, Galatasaray Spor Kulübü Kongre ve Divan Kurulu üyeliğimin dışında 2022 yılında sevgili Başkanım Burak Elmas ile Galatasaray’ımıza Yönetim Kurulu üyeliği ile hizmet etme fırsatı buldum. Basketbol Şubesinden sorumlu olarak seçilmemi ise, tamamen boyumdan ötürü olduğunu düşünüyorum. 2022-2023 senesinde yarı finalde Efes Pisen’e 5. Play Off maçında kaybetmiş olsak da ligi sınırlı bütçe ile 3. bitirmiş olmak büyük bir başarıydı ve bana unutulmaz keyifli anlar yaşattı.

Bir baba olarak sevgili oğullarım Cem ve Kaan ile Galatasaray maçlarına gitmek, birlikte sevinmek ve unutulmaz anlar biriktirmek, benim için dünyanın en büyük keyfi. İnsanın en büyük servetinin aile mutluluğu olduğunu düşünüyor ve oğullarımla gurur duyuyorum...

12 sene Hilton, Conrad ve Swiss Otel'de otelcilik yaptım. Daha sonra Swiss Otel satış müdürlüğünü bırakarak kendi işimi kurmak istedim. Café Midi ve Galatasaraylılar Derneği işletmeciliği sonrası 2001 Yılından beri de kurmuş olduğum Elma Catering firması ile Yiyecek İçecek sektöründeyim.

Rahmetli babam bana hep sen tam bir Sefa “Adamı” derdi !... Spor ve hobilerime verdiğim öncelik ile yaşadığım her andan keyif almayı ve imkânım doğrultusunda her anı en iyi şekilde değerlendirmeyi seviyor ve önem veriyorum.

Kışları dünyanın her köşesinde Heli-Ski, yazları ise aşığı olduğum Alaçatı'da Windsurf yapmayı; tüm yıl boyunca da Spinnig ve Tenis oynamayı seviyorum. Sporun dışında, şömine karşısında müzik dinleyerek ve meraklısı olduğum malt whisky’lerimi tadarak kitap okumak da ayrı bir keyfim.

Yakın arkadaşlarım ile İstanbul’u ve dünyayı gezip fotoğraf çekmek ise hobilerimin en güzeli... Sevgili GSL devre arkadaşım profesyonel fotografçı Niko Guido’nun sayesinde edindiğim bu hobi ile birlikte dünyanın birçok yerini birlikte keşfediyor ve Sony Alpha III makinam ile unutulmaz anları ölümsüzleştiriyorum.

Siz değerli dostlar ile birlikte daha nice güzel anılara ve paylaşımlara…

4
Kıta
52
Ülke
169
Şehir
243992
Mil